Mental Creative

Anasayfa / Mental Creative

Mental Creative

Mental Creative

Başlarken...

2013’te Birlik Mahallesi’ndeki meskenimize, yani ofisimize ilk taşındığımızda, birkaç mobilya, bilgisayarlar ve onlarca yıllık deneyimlerimizden başka hiçbir şeyimiz yoktu. Ama reklamcılık sektöründe geçirdiğimiz onca yıldan sonra parlak fikirlerimizi daha iyi ve daha olumlu sunacağımız, bir ajansla buluşmuştuk. Mental Creative, bizim fikirlerimizi yansıtacak bir oluşumdu. Sadece reklam ajansı değil, deneyimlerimizi engel tanımaksızın ortaya koyacağımız, fikirlerimizi daha hızla geliştirebileceğimiz ve müşterilerimizle buluşturabileceğimiz bir yere kavuşmuştuk.

Bir gün reklamcılığın sadece dünyada yapılmayacağını biliyoruz ve buna göre davranıyoruz.

Kuruluşun üzerinden yıllar geçtikten sonra, fikirlerimiz daha da gelişti ve yepyeni bir çerçeve kazandı. Artık daha iyi stratejiler ve doğru seçimlerle fikirlerimizi daha sağlam zeminlerle sunuyoruz.

Kreatif reklamcılığın her tarafına biraz dokunarak, bugünlere geldik. Müşterilerimizin sadece logolarını değil, markalarının geleceğini tasarladık. Kurumsal kimlik denildiğinde aklımıza sadece basılı birkaç doküman gelmedi, bir kurum kültüründen bahsedildiğini ve bunu tasarımlarımıza yansıtabileceğimizi biliyorduk. Dedik ya her rengiyle kreatif reklamcılığın içinde bulunduk. Senaryosunu yazdığımız filmleri, sadece bir yönetmene emanet etmedik. Her alanında başında durarak filmlere fikirlerimizle yön verdik.

Sosyolojik analizler yapmayı, toplum yönelimlerini çözmeyi öğrendik. Böylece müşterilerimizle birlikte doğru hedef kitleler yakaladık ve pazarlamanın gerekliliğini düşündük.

Şimdi sıra,

Yeni reklam çözümleri üreterek, başka markaların daha da yükselmesine sebep olmak. Belki de mesleğimizin en güzel tarafı da bu.